PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 68 010
ocen
5,4 10 1 68010
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

Rewelka

użytkownik usunięty

zupelnie nie rozumiem wypowiedzi typu "w tym filmie nic nie ma". Przeciez to jest bardzo spójnie i logicznie opowiedziana historyjka grupki kolesi ktorzy pojechali na laski a wpadli w tryby mafii organizujacej dla bogatych psycholi zabijanie na żywo. "Piła" jak dla mnie sie przy nim chowa. Moze smieszyc obraz Slowacji jak sprzed 30 lat, ale poza tym wszystko ma rece i nogi. Fanatykom filmow o psycholach nie trzeba polecac bo juz pewnie dawno go obejrzeli :)

ocenił(a) film na 1

A co w tym filmie jest spójne i logiczne?! Przecież on w ogóle nie ma fabuły, cały czas tylko się zabijają...

_babe_with_Brain

Ten film moze i jest logiczny, ale spojności w nim ani fabuły nie ma

użytkownik usunięty
Black_Smog

ZUpełnie nie rozumiem o co wam chodzi. Przeciez fabułę napisalem w skrócie w pierwszej mojej wypowiedzi. Moze uzasadnijcie co jest dla was niespojne? Bo dla mnie film jest wrecz łopatologicznie prosty zwięzły i logiczny - jak bajka dla dzieci. Nie ma w nim zadnego drugiego dna. To po prostu przyjemny thriller bez dziwactw made in Lynch.

ocenił(a) film na 1

Przyjemny thriller? Sprawia Ci przyjemność patrzenie na cierpienie innych?

użytkownik usunięty
_babe_with_Brain

A widziales kiedys thriller, horror czy gangsterski bez zabijania? Co nie oznacza ze nie powinno sie lubic takich filmow. Nie mowie ze zabijanie jest fajowe tylko ze film jest takim lajtowym thrillerem o w sumie prostem, ale ciekawej i oryginalnej fabule.

Ja lubię takie filmy, jak torturują ludzi heh..

Obejrzałem na razie jedynie:

Piła 1
Piła 2
Piła 3
Piła 4
Hostel
Hostel 2
Sadysta
Teksańska masakra piłą mechaniczną (2003)
Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek (2006)

Zna ktoś inne? Najlepiej takie nagrywane po roku 2000. Ściągam właśnie "W mroku zła", nie wiem czy warte obejrzenia.

_babe_with_Brain

Nie bądź śmieszny. Czy wyobrażasz sobie kinematografię bez scen zabójstw?

zgadzam się z tobą, film jest przekozacki, pelno teraz horrorów o zombie albo o jakichś psychopatach, ale ta historia wg mnie jest naprawde niezła, poza tym film oddaje swietnie klimat Słowacji, kto był to widział opuszczone fabryki, mroczne małe miasteczka, film strasznie mi sie podobał tak samo jak druga część

piekarz53

Tylko, że Słowacja nie ma takiego klimatu. Raz, że jest to wysoko rozwinięty kraj, a dwa, że byłem na Słowacji. Bardziej by mi tu pasowała Mołdawia, czy Ukraina.

Film nie jest zły, nudny, pozbawiony logiki. Ale odrzuca mnie w nim jego brutalność, szczególnie w części 2. jest ona trochę przesadzona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones