PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 783
oceny
5,6 10 1 13783
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Mam pomysł na sequel! 

ocenił(a) film na 1

Zgromadzę obsadę:

Dam 7,50 na wino, zarośniętemu miłośnikowi tanich alkoholi.
Z 50 zł dam bułgarskiej prostytutce (tak tylko przypuszczam że tyle biorą)

Plan zdjęciowy:
Da się na piwo stróżowi pilnującemu PGR-u resztę dokręci się gdzieś w krzakach za stodołami.

Efekty specjalne:
Przejdę na dietę buraczaną, przez tydzień zamiast do toalety będę załatwiał się do wiader. Doleje później do tego perfum, dorzucę liścia laurowego, aktorzy się nie skapną.

Scenariusz:
Bohaterka idzie sobie przez korytarz, ogląda sobie odrapane ściany. Nagle zza rogu wyskakuje antagonista z krzykiem ,,Ty k....!!!'' i pac kobietę w głowę, i kopa jej w brzuch. Wtedy wyleje się na aktorkę zawartość wspomnianych wiader, ta ma na zadanie tylko krzyczeć w końcu dostała tylko pięć dych. Pomacham latarką, pokręcę kamerą i będzie horror 10/10!

Już widzę kasę jaką zgarnę za tą produkcję:-) Czytając komentarze na tym forum, wiele osób łyknie tego bełta, i jeszcze będzie go zaciekle bronić jako ,,Świetny horror'', a ja będę się śmiał...HAHAHAHA!

jeti

A to gratuluje pomyslu,ale sie nasmialam!!!!!pozdrawiam

jeti

heh dobrze powiedziane :P Film beznadziejny i niesmaczny dlatego nie oceniam :)

Madziaa_20

genialne

ocenił(a) film na 7
jeti

Hmm...To dlaczego tego nie zrobisz i nie zarobisz miliona szekli po kosztach? Może maść na ból dupy taniej? Myślenie dziecka z podstawówki, które uważa, że wszystko jest takie proste, na jakie wygląda.

ocenił(a) film na 1
Kotodzik

Zrobiłem, ale nie chcą mi tego filmu wydać, a ja nie mogę, bo nie mam siły wykonawczej

ocenił(a) film na 7
jeti

Jest szansa to zobaczyć? Skoro Frontiere(s) dałeś 1, to ciekawi mnie Twój film.

ocenił(a) film na 1
Kotodzik

Wyśle Ci wersje okrojoną, bo reżyserska może w końcu trafi do kin.

ocenił(a) film na 7
jeti

Dawaj!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
jeti

Nie ma już PGR-ów.

ocenił(a) film na 1
Zloty_Deszcz

Gdzieniegdzie budynki jeszcze stoją.

ocenił(a) film na 7
jeti

Ale to już nie są PGR-y.

ocenił(a) film na 1
Zloty_Deszcz

A czy ja coś napisałem o czynnym PGRze?

ocenił(a) film na 7
jeti

Napisałeś, że zapłaciłbyś stróżowi pilnującemu PGR-u, ale skoro nie ma już PGR-ów, to nie ma też stróży ich pilnujących, więc komu chciałbyś zapłacić?

ocenił(a) film na 1
Zloty_Deszcz

Są stróże, którzy pilnują terenów po PGR-ach.

ocenił(a) film na 7
jeti

A więc terenów po PGR-ach, a nie PGR-ów. To różnica.

ocenił(a) film na 10
jeti

Skoro tak łatwo jest robić filmy takiego pokroju, to każdy by prywatnymi samolotami latał. Klimat tego jest obłędny, sam film jest obskurny i specjalnie niewygodny do oglądania, aby wywołać większą imersję u widza. Rozumiem, że komuś może się nie spodobać, ale żeby aż tak aby napisać całą rozprawkę? W porównaniu do tego co teraz wychodzi, ten film jest prawdziwym dziełem kinematografii (oczywiście NIE jest).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones