PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 67 978
ocen
5,4 10 1 67978
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

chore

ocenił(a) film na 1

To chory film dla chorych i zboczonych ludzi. Nie rozumiem jak ludzie mogą coś takiego oglądać. To chore.

użytkownik usunięty
mati1313

To jest raczej film dla motłochu, lubiącego tanią sensację. W średniowieczu odnaleźliby się znakomicie. Teraz będą zarzuty, że obrażam uczucia. :D

Myślę, że w dużej mierze tak, ale ktoś spoza motłochu może tu zwrócić uwagę na parę faktów, których motłoch nie ujrzałby choćby mu pokazywać przez 2 tygodnie palcem :D
Takowym jest, chyba można to nazwać cameo, występ reżysera japońskich brutalnych filmów. Ciekawe jest też ukazanie odbioru Amerykanów w Europie jak kretynów. Chyba że ktoś inaczej rozumie tekst o wojnie na Słowacji? Bo dla mnie to było nawiązanie do wojny na Bałkanach. No przecież Europa Wschodnia, no nie?! :D
Karykatura amerykańskiego biznesmena i uczynienie głównym AMERYKAŃSKIM bohaterem imigranta z Meksyku też robi wrażenie. Nie wspominał nic chyba o tym, że jest latynosem (chyba że w pierwszych 5 minutach, które przegapiłem), nawet jak przeczył, że jest Amerykaninem.

użytkownik usunięty
MarcoK

No na pewno są takie sceny, tylko widzisz, film jest nazwany horrorem, a to jest thriller. Zacząłem oglądać myśląc, że to horror, a jak już zacząłem, to dotrwałem do końca, a naprawdę nie lubię takich filmów. Ludzie to barbarzyńcy, przynajmniej niektórzy i żaden reżyser nie musi mi tego uświadamiać. :D Natomiast co do głupoty i tępoty amerykańskich zwykłych zjadaczy chleba(raczej hamburgerów), to mogą sobie być mocarstwem, ale wiedzą o świecie i innych krajach nie grzeszą.

MarcoK

Oczywiście, że tak. Dodam jeszcze, że ten Latynos był też poliglotą ...

ocenił(a) film na 3

Koneser i krytyk kina się znalazł :)
Wali hipokryzją na kilometr.

użytkownik usunięty
fearyoursoul

Nawzajem i odwal się kompleksie pszenno-buraczany. :P

ocenił(a) film na 3

Ja nie szufladkuje ludzi, nie ubliżam im i nie krytykuje gustu nawet jeżeli lubią durne polskie komedia. Przynajmniej już wiem skąd to twoje zamiłowanie do wsi.
Ciągnie wilka do lasu.

użytkownik usunięty
fearyoursoul

Powiedziałem ci chyba żebyś się odwalił, prawda? Właśnie mi naubliżałeś, nie znając mnie. Psycholog zasrany się znalazł. Nawet nie będę się zniżał do oglądania twojego gustu filmowego bo mnie nie interesuje. Zaczepiasz mnie bo ci nie pasuje moja wypowiedź i jeszcze wyjeżdżasz z wsią? I piszesz, że nie szufladkujesz ludzi? To dopiero hipokryzja. Żałosna próba trollu. Zaczepiasz obcych bo czujesz się bezkarny i tak cudownie anonimowy? Jeszcze się zdziwisz.

ocenił(a) film na 3

#Geniusz #Uczmy_dzieci_języka_polskiego

ocenił(a) film na 5
mati1313

Nie był aż tak porąbany. Dwójka miała gorsze sceny do przełknięcia. Właściwie nie było mi żal tych amerykańskich koorwiarzy. Szkoda tylko Japonek.

Piramidoglowy

No Japonek żal. Nie dziwię się bardzo tej drugiej, która swoim czynem w dodatku uratowała swojego wybawcę z dłuższych tortur.

ocenił(a) film na 6
Piramidoglowy

właśnie bardziej porąbany od dwójki bo po jedynce nie mogłem spać i panicznie się bałem ciemności bo sceny w filmie były makabryczne.

Eazy96

Jak po tym nie możesz spać to extra. Obejrzyj Laboratorium Diabła to wogóle nie uśniesz :D

Eazy96

Że mie wspomne o "Serpskim Filmie" ;)

ocenił(a) film na 7
mati1313

Zajebisty film.

ocenił(a) film na 10
mati1313

Ale takich ludzi na świecie jest sporo! Człowieku poczytaj biogramy seryjnych morderców, robili podobne rzeczy. Bardzo dobry film w swoim gatunku. Po co go oglądałeś? Myślałeś, że to komedia romantyczna? W takim razie po co w ogóle robić horrory????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones